seo hizmeti

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı ile daha fazla ziyaretçiye ulaşın, işinizi büyütün. Google ve diğer arama motorlarında daha üst sıralarda yer alın.

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

profesyonel seo
Profesyonel SEO Ekibi
SEO disiplin gerektiren bir çalışmadır. Web sitenizin üst sıralarda yer alması için çalışan özel yeteneklere sahip, profesyonel SEO ekibi oluşturduk.
aylık seo
Aylık Strateji & Raporlama
Google sıralamanızın ve trafiğinizin nasıl artığını gösteren aylık raporlar alırsınız. Her ay yeni hedeflerinizi en etkili stratejiler ile planlarız.
organik seo
Organik & Kalıcı Çalışma
Özel SEO ekibiniz, organik ve kalıcı bir yükseliş için minimum 3 ay çalışma planlar, web sitenizini her ay yükseltmeye ve optimize etmeye devam eder.
seo

SEO Nedir, Nasıl Yapılır?

SEO web sitesinin itibarını arttırarak arama motorlarında daha üst sıralara yükselmesi için yapılan tüm çalışmaları kapsamaktadır. Sitenizin içeriğinin ve yapısının incelenmesi, sektörün ve rakiplerin analiz edilmesi, teknik optimizasyonların yapılması ve süreklilik sağlamaktır.

seo danışmanlığı
Özel SEO Danışmanı
seo çalışması
Doğal Çalışmalar
seo paketleri
Güncel Teknikler
seo hizmetleri
SEO Saldırısı Önleme
garantili seo
Düzenli Yükselme Garantisi

SEO Zamanı Neler Yapar?

Tüm SEO hizmetlerimiz, arama motorlarında sıralamanızın yükselmesi ve daha fazla trafik çekmesi için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Fiyat Teklifi Al

Hemen web siten için en doğru fiyatı al. SEO çalışması için doğru fiyatlandırma yapmak için sizi ile iletişime geçeceğiz.

Çok Mutlu Müşterilerimiz

Shelley McNabb avatar image
Dünya çapında hizmet veren bir firma olarak, uygun fiyatlı SEO danışmanlığı ile harika bir fırsat yakaladık. Arkadaşlarımıza ve çalışmayı düşünenlere şiddetle tavsiye ediyoruz.”
Mary Goddard avatar image
“Sürekli olarak iletişim kurarlar ve mükemmel proje yönetimi becerilerine sahiptirler. SEO Zamanı ekibi ile çalışmak sorunsuz, verimli ve beklentilerimin ötesinde.

Sıkça Sorulan Sorular

SEO hakkında genel bilgi edinmeniz ve hizmetlerimiz hakkında bilgilenmeniz için sıkça sorulan soruları yanıtladık.
Arama motoru optimizasyonu (SEO), web sitenizin Google gibi arama motorlarının anahtar kelimelerinizde daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için yapılabilecek tüm çalışmaları ifade eder. Çalışmalardan bazıları, sayfa hızınızı artırmak, sitenizine istenilen anahtar kelimeleri doğru orantıda eklemek, site haritasını (sitemap.xml) iyileştirmek gibi web sitesi optimizasyonlarını içerir. Çalışma süresince domain otoritesini yükseltmek ve harici web sitelerinden sizin web sitenize backlinkler oluşturmakta SEO çalışmasına yardımcı olur.
Web siteniz arama motoru sonuç sayfalarında, anahtar kelimelerinizde ne kadar üst sıralarda görünürse potansiyel müşterilerinizin web sitenizi bulma ve ziyaret etme olasılığıda o kadar artar. Belirli bir hedef kitleye ulaşmak ve web sitenize çekmek istiyorsanız, web sitenizin bu kişilere arama sonuçlarında görünmesi şarttır! SEO, web sitenize, uzun vadeli trafik artışı sağlamak için yatırım yapabileceğiniz en önemli pazarlama faaliyetlerinden biridir.
Sizin için SEO sürecini kolaylaştırıyoruz! Bir SEO danışmanlığımızı satın aldığınızda, özel SEO danışmanınız müşteri panelinizden size kendisini tanıtacak ve işletmenizin hedefleri hakkında bilgi edinmemize yardımcı olmak için iletişime geçecektir. Daha sonra kapsamlı bir SEO stratejisi oluşturuyoruz ve SEO çalışmamızın en fazla büyüme sağlayabileceği alanlara odaklandığımızdan emin olmak için sizinle birlikte tekrar gözden geçiriyoruz. Web sitesi yazılımınızın SEO için optimize edilmesi gerekli alanlarını tespit ediyoruz. SEO stratejiniz için çalışmalara başlıyor ve sürekli olarak optimize etmeye devam ediyoruz. Yapılan çalışmaların anahtar kelime sıralamalarınıza ve trafiğinize ilişkin yükselmelerini özetleyen aylık bir rapor iletiyoruz. Web sitenizin potansiyelini her zaman üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için stratejinizi sizinle birlikte düzenli olarak gözden geçiriyoruz.
Tüm SEO planlarımız için 3 aylık bir taahhüt gerekiyor. Ücretli verilen Google reklamlarının aksine, SEO'nun doğru bir şekilde yapılması ve sonuçlarının görünmesi zaman alır. Ancak SEO ile elde edilen sonuçlar kalıcıdır ve daha uzun süre etkisi görülür. Ayrıca, SEO'yu doğru ve en iyi şekilde yapmak da zaman ve özen gerektirir. SEO disiplin ve süreklilik gerektiren bir çalışmadır. Piyasadaki birçok dijital pazarlama ajansının aksine, hızlı sonuçlar elde etmek için web sitenizin itibarını veya güvenilirliğini riske atan yanlış optimizasyonlar yapmıyoruz. SEO, bir gecede sonuç göstermeyen, ancak doğru yapıldığında kalıcı ve organik trafik artışı sağlayan bir yatırımdır.
Anahtar kelimelerinizin ne zaman üst sıralara çıkacağı ve trafiğinizin ne kadar artacağı değişkendir. Bazı anahtar kelimelerin sıralamasının yükselmesi diğerlerine göre daha zordur. Sıralamanın ne zaman ve ne kadar yükseleceği kelimenin rekabetine bağlıdır. Web sitenizin doğru ve trafik çekecek anahtar kelimelerinde, sıralamaların yükselmesini garanti edebiliriz. SEO danışmanınız, en doğru ilerleme sağlayabileceğiniz anahtar kelimeleri belirlemek için kapsamlı bir analiz yapacak ve sizin ile paylaşıp, onayınız sonrasında çalışmalara başlayacaktır.
SEO ekibimiz yılların tecrübe ve deneyimine sahiptir. Sıralamasını yükseltmeye ve bir içerik stratejisi geliştirmeye gerçekten kararlı olan müştelerilerimizle uzun vadeli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Artık arkanıza yaslanın ve her şeyi sizin için biz halledelim. Sizi işinize odaklanmanız için serbest bırakıyoruz. Her ay web sitenizin SEO Performansı hakkında eksiksiz bir rapor alacaksınız. Sitenizin trafiğiyle ilgili verileri ve hedef anahtar kelimeleri içeren bu rapor, web sitenizin arama motorlarında nasıl performans gösterdiğini ve sonuç olarak trafikte nasıl artış yaşandığını her zaman takip etmenizi kolaştıracak!
Hala cevaplanmamış sorularınız mı var? İletişime geçin.
yukarı çık